Fotoğrafçılık

Fotografium.com Yorum / Şikayet / Tebrik / Deneyim, Güvenilir mi?

Fotografium.com
Fotografium.com

Günümüzde internetten alışveriş yapmak gerçekten zor. Artık genelde şirketlerde ahlaki değerlerden eser yok. Böyle bir ortamda ahlaki değerlerini kaybetmemiş güvenerek alışveriş yapabileceğiniz siteler de mevcut “Fotografium.com” gibi.

Fotoğraf makinesine ekipman arıyordum. Ürün bir kaç yerde mevcuttu, fakat “Fotografium.com” dan daha önce arkadaşım alışveriş yapıp memnun kaldığı için bu siteden almaya karar verdim.

Sitenin satış ofisi Sirkeci’de. Ürün acil lazım olduğu için internetten söylemek yerine direk gidip Sirkeci’den almaya karar verdim. Gitmeden önce telefon açtım. Ellerinde ürünün olduğunu söylediler. Gittiğimde ürünü getirecek çalışanın bir iş üzerinde olduğunu ve istersem verecekleri adresten ürünü alabileceğimi söylediler. Bende verdikleri adrese gittim, fakat o adreste de ürüne yanlış stok bilgisi verilmiş anladığım kadarıyla o yüzden alamadım.

Tekrar fotografium.com’a gidip ürünün verdikleri adreste olmadığını söyledim. Kendileri de sağ olsunlar ürünü bir şekilde bulup indirimli olarak verdiler. Kendilerine güvenim karşılıksız kalmadı.

Fotografium.com Genel Müdürü Erdem Bey’e de Teşekkürler.

Fotografium.com’u herkese tavsiye ederim.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir