Araştırmalar

Hepsiburada.com mu? Asla!

Efendim. Artık ahlaki değerler, gözünü para bürümüş ahlaki değerlerden yoksun yöneticiler tarafından o derece ayaklar altına alındı ki, ağlanacak hale güler duruma geldik.( Hayır merak ediyorum bu yöneticiler para için artık ne kadar düşecekler?  )

Digiturk veya D-Smart’ın bize üye oldunuz artık üyeliğinizi iptal edemezsiniz, ancak ölüm bizi ayırabilir modundan sonra (Allahtan onlarada bulaşmadım, ama biliyorum) şimdi alışveriş sitelerinde aynı durumlar ortaya çıkmaya başladı.

Hepsiburada.com denen siteden vakti zamanında bir şeyler almıştım. O günden beri istemediğim reklam mailleri atıyorlardı. Şu e-posta listesinden çıkayım dedim. Mailde e-posta listesinden çıkacak link yok, önceden bir linke tıklar çıkardık.. (teknoloji o kadar geriye gitmiş ki(!))

Şöyle bir yazı koymuşlar maile;

Hepsiburada.com’dan promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız, “Üyelik Bilgilerim” sayfasındaki “Kampanyalardan e-postayla haberdar olmak istiyorum” seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın. Bilgilerinizi hemen güncellemek için tıklayın.

Adamlar üşenmemiş, şunları şunları yapın diye anlatmışlar. Neyse dediklerini yapayım dedim siteye girdim. İşaretleri kaldırdım güncellemeye çalışıyorum kabul etmiyor. Resmen tuzak, maile yazsaydınız keşke “yalan söyledik siteden de kapatamıyorsunuz bu seçeneği” diye. “Güncelleme yapmak için telefon numaranızı girmediniz” diyor hata veriyor ve e-posta alma iptalini gerçekleştiremiyorsunuz üstelik birde benden telefon istiyor, konu nereden nereye geldi şimdi. Dedim madem öyle ben üyeliğimi sileyim en iyisi. O da yok. Üyelik silme seçeneği de koymamışlar.

İnternetten araştırdım,  hepsiburada üyeliği nasıl silinir diye milyonlarca başlık açılmış, yalnız değilmişim, herkes aynı dertten muzdarip. Telefonunu veren üyeler daha kötü durumda. Arayan arkadaşlar için yazı şu şekilde;

hepsiburada.com üyelik iptali nasıl yapılır?

Hepsiburada.com üyelik iptali yapmak istediğinizde üyelik iptal aşamalarına ulaşmak bir hayli zor oluyor. Çünkü üyeliğinizi iptal edeceğiniz alanı bir türlü bulamıyorsunuz. hepsiburada.com üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar şu aşamaları gerçekleştirebilir:

hepsiburada.com sitesine giriş yapın.
Daha sonra şu linki tıklayın: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx
Açılan bize sorun ekranında Sipariş Anı > Sistem Sorunları ile karşılaşıyorum seçeneğini tıklayın.
Sistem Sorunları ile karşılaşıyorum başlığı altında Üyelik iptalimi gerçekleştiremiyorum seçeneğine tıklayın.
Açılan formda herhangi bir kategori ve sipariş seçin.
Konuya hepsiburada.com üyelik iptali yazın.
Detaya da Hepsiburada.com üyeliğimin iptalinin yapılmasını, hesabımın silinmesini talep ediyorum yazın.
Formu gönderin.
hepsiburada.com üyelik iptali için başvuru yapmış oldunuz. Müşteri hizmetleri size konu ile ilgili önüş yapacaktır. Bunun dışında otomatik olarak hepsiburada.com hesabı silmek mümkün olmuyor.

Sakın, hiç bir şekilde hepsiburada.com’u kullanmanızı tavsiye etmem sevgili dostlar. Ahlaki değerlerden bu kadar yoksun, bu kadar düşmüş başka site görmedim.

Durum çok fenaymış;

hepsiburada.com dolandırıcılık üçkağıt yorum şikayet deneyim
hepsiburada.com dolandırıcılık üçkağıt yorum şikayet deneyim

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir